Herrur Omega 18K, manuell, Ø34mm, vit urtavla, liten sekundvisare, ref nr 14707-4, caliber 267, verk nr 17778882, från 1959, läderband ej original, något skev uppdragskrona, små märken på urtavla, tunna repor på glas, ett par mindre hack/bucklor på boett, inga tillbehör.
Auktnr | SE4.20240501.A90866 |
Utropspris | 5 600 kr |
Aktuellt bud | 6 400 kr |
Stänger | 2024-05-01 12:40:00 |
Provision | 960 kr |
Frakt | 129 kr |